חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודותינו

מי אנחנו? - ריפון מעבדת סלולר

ריפון- מעבדת סלולר

מעבדה סלולרית מהווה דבר נחוץ מאוד במגוון רחב של מצבים. בין אם הפלא שלכם נשבר או התקלקל, בין אם הוא דורש תיקון כלשהו או החלפה של חלק בו, הרי שתדרשו לפנות למעבדה מקצועית ואמינה לצורך ביצוע התיקון. אם אתם מתגוררים בירושלים ומחפשים מעבדת תיקונים מקצועית ומנוסה, כדאי שתכירו את ריפון- מעבדת סלולר.

ריפון מעבדת סלולר- מי אנחנו?

ריפון מעבדת סלולר ממוקמת בירושלים. המעבדה נוסדה והוקמה בשנת 2013 על ידי עומרי שהוא הבעלים של החברה ואח שלו רועי. מאז ועד היום המעבדה מהווה את המקום הטוב ביותר ללקוחות מכל רחבי הארץ לצורך תיקון המכשיר הסלולרי שלהם ולצורך רכישה של מגוון מכשירים ואביזרים נלווים של המותגים המובילים ביותר כיום. המעבדה מהווה חלק משמעותי מהחנות. העובדה שלא מעט לקוחות מגיעים לריפון החנות ומעבדת הסלולר היא שהם מקבלים בה את השירות הטוב ביותר, אמינות מבחינת מחיר על מוצרים ועל סוגי תיקונים שונים והחלפה של חלקים שונים במכשירים הסלולריים ומעבר לכך, מקצועיות חסרת פשרות ואיכות עבודה. כלומר, ניתן לסמוך הן על הצוות בחנות והן על הצוות במעבדה, שיספקו לכם בדיוק את השירות שאתם צריכים או את המוצר שאתם מחפשים.

למה לבחור דווקא בריפון?

מעבר לעובדה שכאמור מדובר על חנות שניתן למצוא בה את כל המותגים המובילים בתחום הסלולר וכן, מקצועיות חסרת פשרות ואמינות, הרי ששירותי התיקונים המוצעים במעבדה לרוב לא אורכים זמן רב, כך שאדם יכול להמתין פרק זמן קצר עבור תיקון המכשיר שלו. מעבר לכך, המעבדה מציעה שירות תיקונים מקצועי, איכותי ואמין בכל הדרגים הדרושים מדרג א ועד לדרג ד. מה שחשוב הוא שהמעבדה פועלת בשקיפות מלאה לעיני הלקוחות שלה.

אם אתם תוהים באיזה מכשירים המעבדה מטפלת הרי שהיא מטפלת במגוון מכשירים לרבות מכשירי סמרטפון מסוגים שונים, טלפונים סלולריים פשוטים, טאבלטים, מחשבים ועוד. חשוב לדעת וביכי בריפון דואגים להשתמש בחלקים חדשים ואפילו מקוריים אם ניתן להשיג אותם. אם לא מדובר על חלקים מקוריים הרי שמדובר על חלקים באיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג, כך שאם יש לכם צורך בחלק חילוף כלשהו, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי יספקו לכם במעבדה רק חלקי חילוף איכותיים.

באיזה תקלות המעבדה מטפלת?

מעבדת התיקונים של ריפון מספקת מגוון רחב של סוגי תיקונים שונים לרבות: החלפת מסך במכשירים סלולריים שונים, בטבאלטים ועוד, תיקון שקע טעינה במידה ואינכם יכולים להטעין את המכשיר הסלולרי החכם שלכם בשל שקע טעינה תקול, טיפול במכשירים שבאו במגע עם מים ופיתחו קורוזיה, טיפול בחלקי מכשירים שנשברו בשל העובדה שהמכשיר נפל או נחבל באופן כלשהו ועוד מגוון רחב של תיקונים. בין אם יש לכם צורך בהחלפת חלקים במכשיר לצורך התיקון ובין אם יש צורך בתיקון בלבד, חשוב מאוד שתדעו שהמעבדה תספק לכם את השירות המקצועי ביותר שיכול להיות ואת החלקים הטובים ביותר לכל סוג של מכשיר שיש לכם.

כאשר מדובר על חנות של סלולר ומוצרים נלווים וכן על מעבדה לצורך תיקון מכשירים סלולריים חכמים או לא חכמים, אין ספק שלא כדאי להתפשר. ריפון בירושלים תעניק לכם את המוצרים הטובים ביותר, את שירותי התיקון המקצועיים והאמינים ביותר ואת השירות הטוב ביותר.

דילוג לתוכן